KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12191323
nr 1219 1323
Allan Jäderås
(f. 1919), Sverige
Skulptur, Figur i trä. Signerad, daterad -58. Höjd: 43 cm
Allan Jäderås, svensk skulptör född 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:18:33
24/11 14:54:30
24/11 15:05:16